Петиція

Посилайте ПЕТИЦІЇ до Папи Францискаunnamed
в справі проголошення П’
ятої Марійської догми!

Доброю нашою католицькою традицією є писання до Пап листів-звернень, петицій з нагоди проголошення Богородичних догматів. Mільйони листів, висланих віруючими, привели до проголошення догми про Непорочне Зачаття (1854) і Внебовзяття Матері Божої (1950).

У 1915 році бельгійський Кардинал Йосиф Мерцьєр започаткував міжнародний “петиційний” рух про Папське визначення Діви Марії, як “Духовної Матері” людства.

Тепер, через сто років, понад 8 мільйонів вірних, в тому числі кардиналів, єпископів, священиків з цілого світу, прислуховуючись до слів Богородиці:Працюйте і просіть про цю догму! Благайте Святішого Отця про цю догму!” висилають петиції до Пап з проханням про урочисте проголошення Матері Ісуса як Духовної Матері всього людства в Її трьох іпостасях, як-от: Співвідкупительки, Заступниці і Посередниці ласк.

Ще з більшим, ніж до тих пір переконанням і запалом, працюймо для здійснення Її задуму. Приєднуйтеся до цього історичного Марійського руху, не зволікайте! Візьміть і розповсюджуйте цю петицію для збору підписів ,  .

Залучи родину і знайомих, щоб вони підтримали нашу акцію, зорганізуй збірку підписів на парафії.

 «СВІТ Є ОГОРНУТИЙ ЧЕРЕЗ ФАЛШИВОГО ДУХА, ЧЕРЕЗ САТАНУ. КОЛИ ДОГМА, ОСТАННЯ ДОГМА В МАРІЙНІЙ ІСТОРІЇ, БУДЕ ПРОГОЛОШЕНА, МАТИ УСІХ НАРОДІВ ЖЕРТВУВАТИМЕ СВІТУ МИР, СПРАВЖНІЙ МИР!».(31.05.1954.)

З Твоєю поміччю Матір Усіх Народів принесе МИР ІСУСА ХРИСТА у світ!

Петицію висилайте на адресу:

        Sua Santità Santo Padre Francesco
Casa Santa Marta   

00 120 Citta del Vaticano