Хрести Любові

 Дорога Сестро, дорогий Брате !

Як ви приняли серцем це послання,і чуєте в серці прагненя взнести Хрест Любові, будьте певні що то Бог пробуджує це прагненя, дайте послух Ісусові, завірте Йому себе у всім, і поставте Хрест, якого бажає наш Господь.

Як самі не можете цього вчинити, то поширюйте це послання серед тих, які моглиб поставити цей Хрест – для вашого добра, вашого ближнього, для мешканців місцевосці в якій стане хрест.  Але належить поспішитися!

Хрести Любові з Дозулє можуть бути поставлені скрізь: біля монастирів, храмів, на площах, у садах і біля помешкань.

***

Хрести можна виготовляти: з твердого дерева, бетону,- 24 Х 24 см.,алюміню,…, так щоб були міцні і тривкі. (Хрести Любові збережуться до Хвалебного Приходу Ісуса з Назарету). Прийнялося освітлювати їх за помічю гнучкого світляного проводу, прикріпленого до контуру Хреста. Проте, не матеріал є тут найважливішим, так само зрештою як і поперечний переріз хреста чи спосіб освітлення. Найбільш важливими є дані Господом співвідношення розмірів (висота і довжина рамен), його колір, спосіб уставлення, освітлення в нічний час, і щоденна молитва !!!

- Хрест Любові це Хрест зменшеного розміру, в точному масштабі 1:100 Хвалебного Хреста, тобто – висотою 7,38 м. х 1, 23м. кожне рамено. (Верхні частини Хреста мають бути одного розміру 1, 23м. !).
– Рамена Хреста мають бути скеровані у напрямі схід-захід !                                                       –  Південна та північна сторони Хреста мають бути білими, а східна та західна – голубими.
– Хрест має бути нагими, як нагим був Той, Кого до Хреста прибили.
– Хрест має бути освітлений вночі й щодня слід відмовляти біля Нього молитву, продиктовану візіонерці Маделайн  (див.”Молитви  Дозуле”).
– У підніжя Хреста помістити табло з молитвою і короткою історєю появ  Друк. Тим способом інформуємо світ о посланнях даних Ісусом Мадлен, якіх цілю є прискорення Хвалебного Приходу Сина Чоловічого.

Коли не маємо змоги поставити Хреста Любові 7,38м х 1,23м то можемо виконати мініатюрний Хвалебний Хрест,в масштабі 1 : 1000 ( висотою 73,8 см, Х 1,23см,кожне рамено, товщиною 3х3 см) – щоб поставити його в помешканні. Є він свого роду духовним акцентом i згадкою про тисячі великих хрестів поставлених у цілому світі. I біля нього слід відмовляти молитву продиктовану візіонерці Мадлeн.

******************************************************************************

ПРИШЛІТЬ НАМ ЗНІМОК  ВАШОГО ХРЕСТА ЛЮБОВІ 7,38 Х 1,23 – ПОМІСТИМО НА САЙТІ

*******************************************************************************  ЛЬВІВ – Високий Замок

Завадка к. Мостиськ       Липники к. Мостиськ

Солотвино             Надвірне