Хрести – Ватикан

Хвалебні Хрести – Ватикан

У 1998 році мала група Робітників від Хреста під проводом Франсуа Ібаньєс* поїхала до Ватикану на аудієнцію зі Святійшим Отцем. Від імені Івана Павла ІІ їх прийняв Єпископ Павло Гніліца. Вислухавши їх уважно, сказав: “Ідіть і ставте по цілому світу Хрести, висотою 7,38 м на приготування 2000 року.”
Таким чином впродовж 1998- 2000 р. було поставлено біля 250 Хрестів. Кожний з поставлених Хрестів названо Хвалебним Хрестом Ювілейним.

В звязку з дуже несподіваними труднощами, джерелом яких були негативні позиції, зайняті деякими духівниками щодо акції зведення хрестів, 3.02.2000р. вислано Святішому Отцю лист. Це стало для працівників від Хвалебного Хреста нагодою, до складення місії ставляння хрестів, розпочатої в 1998р., у руки Христового Намісника; – якщо буде бажанням Святішого Отця щоб продовжували свою роботу, то  робитимуть це – з тою самою вірою і тим самим Духом –  в служінні Церкви.

Відповідю  на письмо, було підтвердження з Апостольської Столиці для працівників  від Хвалебного Хреста, в особі Франсуа Ібаньєс, наступного змісту:

“Святішій Отець Іван Павло ІІ уділяє з цілого серця Франсуа Ібаньєсу i Робітникам від Хвалебного Хреста своє Апостольске Благословення з нагоди Великого Ювілею 2000.”

Підписав: Oscar Rizzato, Archiepiscopus Eleemosynarius Summi Pontificis, 15.11.2000.

Це Апостольське Благословення було підтверджене багатьма дозволами Єпископів і Кардиналів христянского світу, що спричинило велике піднесення у зведенні Хвалебних Хрестів у цілому світі. Як результат – поставлено понад 4000 Хрестів Любові для надії вірним і для віддання честі Господу Ісусу Христу.

***