Образ

                 ОБРАЗ “МАТЕРІ УСІХ НАРОДІВ”

Амстердамські послання відрізняються від інших  тим, що Божа Мати сама детально пояснює, як має бути намальований Її Благодатний Образ, всі люди мають зрозуміти, чому Діва Марія – наша Матір.

1. Діва Марія – МАТІР для всіх нас, тому, що Вона, будучи поєднана зі Своїм і нашим Відкупителем, страждала за нас як СПІВВІДКУПИТЕЛЬКА. Тому на образі Вона вказується стоячи на земній кулі, – адже ж, – пояснює –“Я прийшла до всього світу.”  Марія стоїть перед Хрестом Її Божественого Сина, який випромінює світло, проміннями якого Вона є цілковито пронизана, вказуючи на близьку й болючу єдність що єднає Її з Сином в Жертві Хреста. На долонях Її розпростертих рук є видимі сяючі рани.Навколо Її талії знаходиться пояс, який символізує хустину на бедрах Її Сина, який означає нероздільну єдність Співвідкупителькі зі своїм Спасителем.

2. Діва Марія є МАТІР’Ю для всіх нас ще й тому, що Вона як ПОСЕРЕДНИЦЯ в єднанні з своїм Божественним Сином, передає народам всю благодать. На Її образі це показано таким чином, що з кожної Її пронизаної долоні виходять три промені: „…промені БЛАГОДАТІ , СПАСІННЯ і МИРУ ” (31.05.1951) які Марія може роздавати всім тим які звертаються до Неї як Матері Усіх Народів. Промені поширюються на всі народи землі, представлені на образі як вівці, котрі не знайдуть миру поки не звернуться до Хреста.

3. МАТІР’Ю для всіх нас Діва Марія є ще й тому, що Вона, як ЗАСТУПНИЦЯ, вставляється за нас перед Богом, а також захищає нас від зла, від сатани. Біблійна правда про те, що Матір, яка здолала змія, яка захищає нас від сатани і перемагає його, проілюстрована дуже виразно. На відміну від Чудотворного Медальйону, на Амстердамському образі вже не видно змія, тому, що він цілковито є переможений! Неможливо ще ясніше показати силу Материнського заступництва Діви Марії! Благодатний Образ, бо трикратно описує покликання Діви Марії бути Матір’ю для всіх людей всіх часів. Вона сама сказала про це зовсім неочікуваними словами: „Цей образ має попереджати (проголошення догми – прим. пер.). Цей образ має обійти ввесь світ. Це – пояснення і зображення нової догми. Тому Я Сама дала цей образ народам” (08.12.1952).

***

Марія дає обіцянку:
“ОБІЦЯЮ, ЩО ВСІМ ЯКІ МОЛИТИМУТЬСЯ І ПРОСИТИМУТЬ МАРІЮ ПЕРЕД ОБРАЗОМ МАТЕРІ ВСІХ НАРОДІВ, ЗГІДНО З ВОЛЕЮ СИНА, УДІЛЮ ЛАСКИ ДЛЯ ДУШІ І ТІЛА”. 

Одночасно Богородиця підкреслює: “НЕ СПОГЛЯДАЙТЕ ЙОГО ТІЛЬКИ У ВАШОМУ ВУЗЬКОМУ КОЛІ, АДЖЕ Ж Я Є МАТІР’Ю УСІХ НАРОДІВ. ЦЕЙ ОБРАЗ БУДЕ ПАЛОМНИЧАТИ ВІД НАРОДУ ДО НАРОДУ, ВІД МІСТА ДО МІСТА. ЦЕ НАМІР ДІЛА СПАСІННЯ.” (31.05.1951)