Молитва

                     МОЛИТВА “МАТЕРІ УСІХ НАРОДІВ” –  ПРО ЛЮБОВ І ПРО МИР

В першому посланні від 25 березня 1945 р. Божа Мати говорила про свою МОЛИТВУ так, як ніби Вона була вже знана:„Ця Молитва повиннa розповсюджуватися!”  Але тільки шість років пізніше, в річницю об’явлень  Діви Марії з Люрду, 11 лютого 1951р., Вона продиктувала Її Іді. Універсальне значення цієї Молитви для Церкви і світу доводить той факт, що Божа Мати дала цю Молитву  підчас пророчого бачення II Ватиканського Собору. Молитва звучала так:
              Господи Ісусе Христе, Сину Отця, зішли тепер  Духа Свого на землю.
    Вчини щоб Дух Святий замешкав  у серцях усіх народів, щоб оберігати їх від         упадку, катастрофи і війни.Hехай Матір Усіх Народів, яка колись була Марєю,                                               буде нашою Заступницею. Амінь.

Пізніше Богородиця продовжила: «Дитино, ця Молитва є настільки простою і короткою, що кожний може проказувати Її своєю мовою перед Розп’яттям. Ті, що не мають розп’яття, нехай проказують Її у серці своєму.»

Вона просить, щоб кожний проказував цю Молитву хоча б один раз в день, повільно і зосереджено.“Я запевняю тебе, що світ зміниться” (29.04.1951). Божа Мати сама пояснила, чому Вона дала цю Молитву: „Вона дана для того, щоби випросити для світу Духа істини” (20.09.1951). „Ти навіть не можеш собі уявити, наскільки велике значення вона буде мати. Ти не знаєш, що принесе майбутнє” (15.04.1951). Марія є послана Отцем і Сином як Матір Усіх Народів, щоби принести мир, єдність і згоду, щоби під цим іменем і через цю Молитву визволити світ від великої всесвітньої катастрофи(10.05.1953).

Даючи цю Молитву, Марія говорить щось дуже важливе:Просіть Її (Матір Усіх Народів) про відверненя всяких катастроф! Просіть Її про усуненя всякого упадку з цього світу! З упадку народжуються катастрофи і війни. Просіть, через Мою Молитву про відверненя від світу усього цього.Ви не знаєте, яку велику міц і значення має ця Молитва у Бога” (31.05.1955).

„ЦЯ МОЛИТВА ДАЄТЬСЯ ДЛЯ СПАСІННЯ СВІТУ. ЦЯ МОЛИТВА ДАЄТЬСЯ ДЛЯ НАВЕРНЕННЯ СВІТУ. ВІДМОВЛЯЙТЕ ЦЮ МОЛИТВУ В БУДЬ-ЯКИХ ОБСТАВИНАХ! ПОШИРЮЙТЕ ЇЇ В ЦЕРКВАХ ТА ЗА ДОПОМОГОЮ СУЧАСНИХ ЗАСОБІВ ІНФОРМАЦІЇ. ЛЮДИ В СВІТІ ПОВИННІ НАВЧИТИСЯ ВЗИВАТИ МАТІР ВСІХ НАРОДІВ, ЯК ЗАСТУПНИЦЮ, ЩОБ СВІТ БУВ ЗВІЛЬНЕНИЙ ВІД КАТАСТРОФ І ВІЙНИ”.(31.12.1951)

Пізніше знову дає велику обітницю: ЧЕРЕЗ ЦЮ МОЛИТВУ МАТИ ВРЯТУЄ СВІТ (10.05.1953)

« ЯКА КОЛИСЬ БУЛА МАРІЄЮ »
Першою, кому було складно зрозуміти значення слів «яка колись була Марією», була сама Іда Пеердеман, слідом за нею цього ж труда дізнали її духівник о. Фре, і врешті, єпископ Хйоберс. У першому друкованому виданні він просто опустив незрозумілий йому вислів. Але Божа Матір не була згідна з цією зміною. « ‘Нехай Матір Усіх Народів, яка колись була Марією’, стане нашою Заступницею’ - це повинно так залишитися!» (06.04.1952).
Вона вже й раніше пояснювала це коротко, ясно і просто: «… яка колись була Марією’ означає: що багато людей знали мене як Марію. Тепер же, коли настає новий період часу, Я бажаю бути Матір’ю Усіх Народів. Це зрозуміє кожний » (02.07.1951).

Таким чином, вислів « ‘яка колись була Марією’ » у жодному разі не означає, що ми вже більше не можемо звертатися до Божої Матері «Марія», адже ми багато разів повторюємо це ім’я, молячись на вервиці. Це означає, швидше, що ми повинні знати Діву Марію не тільки по імені, але також знати і про Її покликання бути нашою духовною Матір’ю.

Hаше ставлення до Неї має стати подібним у відношенні дитини до своєї матері.Те, що ці відносини: мати-дитя, можуть стати ще більш глибокими і особистими, звичайно, належить і до християн, але ще більше – до чотирьох мільярдів нехристиян, тобто до більшої частини людства. Адже, хоча вони і знають Діву Марію по імені, але не знають того, що Вона – «МАТІР УСІХ НАРОДІВ», – а значить, і Матір кожного з них. Але якщо люди визнають Діву Марію своєю Матір’ю, тоді все зміниться: Ту, Котра колись була для мене тільки Дівою Марією, я впізнав і люблю тепер як свою Матір.

***

* ДЕВ’ЯТНИЦЯ ДО МАТЕРІ УСІХ НАРОДІВ * 

„ДАЮ ОБІТНИЦЮ ВСІМ, ЩО БУДУТЬ МОЛИТИСЯ ПЕРЕД ОБРАЗОМ, ВЗИВАТИ МАРІЮ, ВЛАДИЧИЦЮ УСІХ НАРОДІВ, УДІЛЮ, ЗГІДНО З ВОЛЕЮ СИНА, ЛАСК ДЛЯ ДУШІ І ТІЛА”.
(31.05.1951 р.)

Повні довір’я, заносимо через цю дев’ятницю наші намірення до Матері Усіх Народів і просимо Її про заступництво. В кожному з дев’яти днів буде з нами повна сили молитва Матері Усіх Народів рівнож і Її слова на цю тему.

День 1. „Можу бути для вас Матір’ю”.
Марія об’являється в Амстердамі, стоячи на на земній кулі, і каже, що хоче щоб Її знали любили в наших часах як Владичицю, Матір Всіх Народів. Вже в першім посланні представляється під своїм новим титулом: „Будуть мене називати ‚Владичицю’ ‚Матір’ю’.” (25. 03. 1945). В наступних роках часто говорить про своє материнське завдання: „Ким би ви тільки не були. Можу бути для вас Матір’ю” (31. 05. 1954). „Господеві також потрібно було матері, щоб отримати життя. Життя приходить від матері. Тому мусите впровадити Її наново до своїх церков і своїх народів, тоді станете свідками розквіту!”         (25. 03. 1973).
Матінко, прошу Тебе, дозволь мені, моїй родині і всім людям зрозуміти, що справді Ти є для кожного з нас Матір’ю. В імені всіх хочу сьогодні посвятитися Тобі: “Матінко я є Твій навіки. Через Тебе і з Тобою хочу назавжди і цілковито належати до Ісуса”.
Молимось: Молитва Матері Усіх Народів і 3 рази”Богородице Діво”.

День 2. Матір Усіх Народів приведе наново всіх до однієї кошари.
В об’явленні візіонерка спостерігає навколо земної кулі безліч білих і чорних овець і ягнят, що символізують всі народи і раси на землі. Матір Усіх Народів пояснює: „Не матимуть спокою, поки не впокоряться і не глянуть спокійно на Хрест, центр цього світу”. (31. 05. 1951).„В Церкві вівці розполохані, а ще інші кинуться тікати. Однак Матір Усіх Народів збере їх всіх знову в одній вівчарні”.(19.03.1952).
Матінко, прошу Тебе за всіх, що відвернулися від Бога. Приведи всіх, що заблудили або зазнали розчарування з боку інших і переживають внутрішній бунт, поверни до правдивої віри, а тим і до Церкви Твого Сина. У своєму материнському піклуванні заведи всі “блудні овечки” наново до одного Стада під головуванням одного Пастиря!
Молимось: Молитва Матері Усіх Народів і 3 рази”Богородице Діво”.

День 3. „Принесу потіху”.
“Я сказала: Принесу розраду. Народи! Ваша Мати знає життя, ваша Мати знає піклування, ваша Мати знає хрест. Все, що переживаєте в цьому житті, є дорогою, яку ваша Мати, Матір Усіх Народів перейшла перед вами. […] Ви також йдіть своєю хресною дорогою до Отця; ви також йдіть своєю хресною дорогою до Сина. Святий Дух вам в цьому допоможе. Просіть Його в тому часі! Я мушу повторювати це світові невпинно: йдіть до Святого Духа в тому часі”! (31.05.1955).
Матінко, Обручнице Святого Духа і Посереднице всіх благодатей, прошу Тебе за всіх хворих і страждаючих, всіх самітних і забутих, за тих, всіх, що живуть у відокремленні і розлучених, а також за всіх переслідуваних. Вчини, щоб на своїй хресній дорозі вони виразно відчули поміч і втіху Святого Духа, щоб Його любов дала їм силу до знесення страждань і з’єднання його з безконечно цінним стражданням Ісуса.
Молимось: Молитва Матері Усіх Народів і 3 рази”Богородице Діво”.

День 4. “Матір Усіх Народів жертвуватиме світу справжній мир”.
“Відмовляйте цю молитву під час всіх ваших занять”. (31.12.1951). “Вона дається тому, щоб вимолити для світу правдивого Духа”. (20.09.1951). Ти “не в стані оцінити, яку велику це матиме цінність. Не знаєш, що принесе майбутнє”.(15.04.1951). Господь і Творець післав Матір Усіх Народів, “щоб під цим титулом і цією молитвою могла вибавити світ від великої світової катастрофи. […] Цією молитвою Мати врятує світ. Ще раз повторюю цю обіцянку”! (10.05.1953) “Ви не знаєте цього, яку велику силу і значення має ця молитва у Бога”.(31.05.1955) “Всім, що в мене цього просять, можу дати і дам милість, спасіння і мир”.
Матінко, прошу Тебе про мир в моєму серці, мир в моїй сім’ї і серед всіх народів.
Молимось: Молитва Матері Усіх Народів і 3 рази”Богородице Діво”..

День 5. “Милість для душі і тіла”.
Матір Усіх Народів звертається до візіонерки: “Поглянь тепер на мої долоні і скажи, що ти бачиш. Здається, немовби на середині її долоні були рани, а з кожної з них виходили три промені, що кидають світло на овець. Мати посміхається і говорить: Це є три промені: промінь Благодаті, Спасіння і Миру”.(31.05.1951).Марія говорить візіонерці, а тим самим і кожному з нас: “Приходь постійно до цього Образа […], щоб молитися за всіх людей, що знахо-дяться в духовній і фізичній потребі”. (15.11.1951) “Скажи своєму духовному провідникові і всім що співпрацюють, що я даю обіцянку, що всім, які молитимуться і проситимуть Марію перед Образом Матері Всіх Народів, згідно з волею Сина, уділю ласки для душі і тіла”.(31.05.1951)
Матінко, прошу Тебе за всіх внутрішньо зранених, тих, що страждають від страху чи депресій, узалежнених від наркотиків і близьких зневіри. Матінко, виблагай і передай їм Благодать Отця, Спасіння Сина і Мир Святого Духа.
Молимось: Молитва Матері Усіх Народів і 3 рази”Богородице Діво”.

День 6. “Будьте вдячні”!
“Тепер звертаюся до народів всього світу : апостоли і народи, станьте на коліна перед вашим Господом і Творцем і будьте вдячні! Наука цього світу спричинила, що люди забули про вдячність. Не знають вже свого Творця: народи, будьте в пересторозі! Станьте на коліна в покорі перед вашим Творцем. Матір говорить це з великою шаною і повагою. Падає на коліна і схиляє голову так низько, що майже торкає землі. Просіть про Його Милосердя, бо Він милосердний. Чи не дає вам на те жодного доказу нині? Хай Отець, Син і Святий Дух будуть з вами протягом всіх днів вашого життя”. (31. 05. 1954).
Матінко, навчи мене і всіх людей вдячності по відношенню до нашого Господа і Бога. Вчини, щоб як дитина, я з покорою зрозумів, що все, чим я є, отримав від Нього, і що без Нього нічого не можу. Дозволь це зрозуміти також всім тим, які вважають, що для осягнення щастя не потребують Бога.
Молимось:
Молитва Матері Усіх Народів і 3 рази “Богородице Діво

День 7. Живіть в правдивій любові.
“Першою і найважливішою заповіддю є заповідь любові. Хто має любов, шануватиме свого Господа і Сотворителя в Його створінні. Хто має любов, не зробить нічого негідного по відношенню до свого ближнього. Ось чого бракує цьому світові: любові до Бога і любові ближнього”. (02.07.1951) Я “кажу цим малим: якщо ви житимете між собою в любові, тоді навіть великі будуть неспроможні”. (11.02 02. 1951).
Матінко, прошу Тебе за людей, що виконуть важливі функції в політичному і суспільному житті, щоб їх рішення опиралися на безкорисливій любові до Бога і ближнього. Я також хочу і собі до того долучитися, виконуючи свої обов’язки з любов’ю. Оскільки ж цієї любові я не черпаю сам з себе, хочу весь час відмовляти цю повну сили молитву про прихід Святого Духа, яку Ти об’явила нам як Матір Усіх Народів.                                                              Молимось: Молитва Матері Усіх Народів і 3 рази”Богородице Діво”.

День 8. З великим запалом і старанністю приступіть до справи!
Мати Усіх Народів просить кожного з нас про допомогу в справі поширення Її молитви і Образа. “З великим запалом і старанністю приступіть до цієї справи спасіння і миру, а будете свідками дива”. (01.04.1951) “Помагайте всілякими можливими засобами і дбайте про розповсюдження, кожен на свій спосіб”. (15.06.1952) “То не є акція для однієї країни, це акція для всіх народів”.(11.10. 1953) “Всі мають до того право. Я даю тобі обіцянку, що світ зміниться”. (29.04.1951)
Матінко, дай мені відвагу, запал і відданість, щоб здійснив Твоє побажання і взяв участь в “світовій акції”. Якщо б однак в конкретній ситуації важко було мені це зробити і я вагався б запропонувати Твій образок з молитвою, нагадай мені про Твою обіцянку:“Марія бере на себе повну відповідальність… Всі мають до цього право!” Всі народи повинні справді відчути, що Ти є їх Матір’ю.
Молимось: Молитва Матері Усіх Народів і 3 рази “Богородице Діво”.

День 9. “Коронація Матері Господа Ісуса Христа”.
“Цей Образ повинен передувати догмі. Цей Образ мусить поширитися у всьому світі. Є він поясненням і образним представленням нової догми. Тому Я сама дала цей Образ народам”.(8. 12. 1952) Матір Всіх Народів просить від імені Бога про цю “останню і найбільшу догму” (15. 08. 1951), “коронацію Матері Господа Ісуса Христа, Співвідкупительки, Посередниці і Заступниці”!(11. 10. 1953) Марія виявляє також навіть повний ласки ефект цієї догми: “Коли догма, остання догма в марійній історії, буде проголошена, Мати Усіх Народів жертвуватиме світу мир, справжній мир”. (31.05.1954).
Матінко, прошу Тебе за Святішого Отця, кардиналів, єпископів і священиків, за всіх, які несуть відповідальність за Церкву. Просвічуй їх, щоб як пастирі у своєму покликанні з відвагою заступилися за Тебе як Матір Усіх Народів і якомога швидше через догму визнали Тобі в серці Церкви місце, яке б у світлі Бога визнали за відповідне і правдиве.
Молимось: Молитва Матері Усіх Народів і 3 рази”Богородице Діво”.

Якщо через відмовляння цієї Дев’ятниці за заступництвом Матері Усіх Народів Ви отримали особливі ласки або були вислухані Ваші молитви і хочете поділитися цим на славу Божу і щоб додати духу іншим, просимо посилати опис на адресу е-мейл hrestzdozule@gmail.com