Титул Марії

                       ТИТУЛ ДІВИ МАРІЇ – „ВЛАДИЧИЦЯ, МАТІР УСІХ НАРОДІВ”

Вже в час своєї першої появи Божа Мати представляє себе прекрасним іменем „Жінка”. (Слід відмітити, що в нідерландському оригіналі слово Vrouwe означає „Жінка” і „Пані”, але в українській традиції більше поширеним зверненням до Божої Матері є слово „Владичиця”, «Матір» тому далі ми будемо використовувати це слово прим. пер.).

У своїх посланнях Вона більше 150 разів вживає це ім’я як новий титул: „Я – Владичиця, Марія, Матір Усіх Народів” (11.02.1951). Для того, щоб глибше зрозуміти, чому Богородиця появляється як, Матір Усіх Народів треба відкрити Святе Письмо, тому, що саме в ньому нам відкривається вся глибина значення слова Жінка.

1. В книзі Буття ми читаємо про ЖІНКУ, яка разом зі своїм Сином розчавить змієві голову: „Я покладу ворожнечу між тобою і жінкою і між твоїм потомством та її потомством. Воно розчавить тобі голову, а ти будеш намагатися увіп’ястися йому в п’яту” (Бт. 3,15).
2. На весіллі в Кані Галилейській нас зустрічає ЖІНКА – Заступниця і Посередниця благодаті: „Відрік Їй Ісус: «Що мені, жінко, – а й тобі? Таж не прийшла година моя!» Але мати його мовила до слуг: Що лиш скаже вам, – робіть»”. (Ів. 2.4,5).
3. Євангеліє від Івана показує нам також ЖІНКУ – Співвідкупительку на Голготі: „Бачивши Ісус матір і біля неї учня, що стояв, – а його ж любив він, – мовить до матері: Жінко, ось син твій” (Ів.19,26). Це підтвержує Амстердамське послання від 6 квітня 1952 року: „Підчас Хресної Жертви Син проголосив це імя всьому світу”.
4. В книзі Одкровення ми читаємо про ЖІНКУ, одягнену в сонце: „І знамення велике видно було на небі – жінка, одягнена в сонце, і місяць під стопами її, а на голові її вінець із дванадцяти зірок” (Од. 12,1).

Таким чином, «ЖІНКОЮ» Діва Марія називається завжди, коли мова йде про Її покликання бути Матір’ю для всіх людей всіх часів. Адже вона сама пригадує нам: „Людство довірене Матері” (15.08.1951).

Матір Усіх Народів дала також багато потішаючих обіцянок, пов’язаних з цим іменем: „Під цим іменем Вона спасе світ” (20.03.1953). „Матір Усіх Народів зможе принести Мир для світу. Але Її треба просити про це, прикликаючи цим іменем” (11.10.1953).
Вона – насправді Матір для всіх народів, племен і рас, до якого би віросповідання вони не належали. Вона любить всіх своїх дітей, навіть тих, хто ще не пізнав Її материнської любові, а особливо тих, хто нічого не бажає знати про Неї. Отже, саме Матір Всіх Народів випросить і дасть нам тривалий Мир на всій землі, правдиву єдність в Святому Дусі.