Акція Рятовання Світу

МОЛИТОВНЕ ПАЛОМНИЦТВО ОБРАЗУ “МАТЕРІ УСІХ НАРОДІВ” ПО УКРАЇНІ

«Занеси цей Образ світу..Цей світ перебуває в упадку. Світ дізнає катастрофи за катастрофою. Світ прямує до руіни економічної і матеріальної. Війни триватимуть до тих пір, поки не надійде допомога від Правдивого Духа.» (Амстердам, пос.15.11.1951)

ДОРОГІ, БРАТИ І СЕСТРИ У ХРИСТІ !

Мати Усіх Народів у пророчих видіннях даних Іді Пеeрдеман в Амстердамі 1945-1959р. проникливо показує ситуацію Церкви і світу в наш час. У Своїх посланнях Діва Марія виявляє план, згідно з яким Бог хоче, за Її посередництвом, врятувати світ.Рятунком для світу є зіслання Духа Святого,бо тільки Він може нас врятувати. Тому Марія дарує всім народам Образ і коротку повну сили Молитву і взиває людей доброї волі до їх розповсюдження,називаючи це «Великою Акцією Рятовання Світу!»
«Приступайте із палким запалом до цього Діла Відкуплення і Миру, й побачите Чуда!… Мусить настати велика акція для Сина і Хреста, i для Заступницi, Провісниці Миру, МАТЕРІ УСІХ НАРОДІВ».(01.04.1951р)

«РОЗПОВСЮДЖУЙ ЦЕ! БО ІНАКШЕ СВІТ ВПАДЕ, ІНАКШЕ – СВІТ ЗНИЩИТЬ САМ СЕБЕ! В ІНШОМУ РАЗІ – ЗАВЖДИ БУДУТЬ ПРИХОДИЛИ ВІЙНИ І НЕ ПРИПИНИТЬСЯ ЗНИЩЕННЯ!»
(28.03.1951).
– Сміло! Довірмося нащій Матері, яка ще ніколи не опустила своїх дітей і допоможім Їй рятувати Світ! Кожному, хто заангажується в цю акцію, Марія обіцяє nоміч! «Цей час є нашим часом»

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ ?

- організовувати молитовне паломництво Образу Матері Усіх Народів по родинах, молитовних  групах, старечих домах, парафіях… по селах і містах  Друк
щоденно  відмовляти молитву дану Марією в Амстердамі і поширювати її серед знайомих й незнайомих, хворих, старих…
- “Дбай про те, щоби ця молитва розповсюдилася між усіма народами. Усі народи мають на неї право. Я даю тобі обітницю, що світ зміниться”. (29.04.1951р.)
- поширювати образ(ок) з молитвою Матері Усіх Народів -  Друк
- щорічно, 31 травня, в день Цариці Світу створювати Молитовні Вечерники.
вступити до спільноти Матері Всіх Народів.
- поширювати в соцмережі адресу інтернет сторінки http: hrestzdozule.orgde-vrouwe.info знайомим, в молитовних групах, семінарях, парафіях …
- підтримувати Акцію Матері  Божої Усіх Народів молитвою і постом.

Акція є дорогою до проголошення Пятого і вже останнього Марійського догмату, який визначає Її як Співвідкупительку.
Проголошенню того догмату має передувати поширення Образу й щоденне відмовляння Молитви. Цю подію Марія передбачала на 31 травня, не вказуючи року, в якому це наступить.Рік, залежить від нас людей, від нашого заангажування в це діло спасіння світу! «Просіть вашого Святішого Отця, щоб оголосив догму, яку вимагає Матір.(…) Коли догма, остання догма в Марійній історії, буде проголошена, Мати Усіх Народів жертвуватиме світу мир, Справжній Мир!».

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

ВСЕСВІТНЯ АКЦІЯ МАРІЇ

Матір просить нас поширювати Її МОЛИТВУ і ОБРАЗ – це буде той конкретний вклад, який можуть внести всі люди доброї волі, щоби прокласти дорогу для догми і для миру у всьому світі. Вона сама дає назву цим діям, які мають за ціль поширення: „всесвітня акція” (11.10.1953) або навіть „діло відкуплення і миру” (01.04.1951).

Ця всесвітня акція появилася Іді в вигляді прекрасного образу: планета Земля була покрита мільярдом сніжинок.„Так, як сніжинки ширяють над світом і падаючи товстим шаром покривають землю, так Молитва і Образ будуть поширяться по світі і проникнуть в серця всіх народів. „Подібно, як сніг танучи проникає в землю, так Плід – ДУХ, увійде в серця всіх людей, які щоденно проказуватимуть цю Молитву” (01.04.1951).

Будучи переконаною в надзвичайній важливості всесвітньої компанії, Іда до кінця свого життя безупинно працювала, розсилаючи по всьому світі Образки з Молитвою. При цьому вона часто відчувала свою нездатність, так що Владичиця одного разу підбадьорила її: „Ти боїшся? Я ж допоможу. Ти побачиш, що поширення піде ніби само собою” (15.04.1951).„Марія візьме на Себе всю відповідальність за це” (04.04.1954). Кожний з нас, навіть дитина, може брати участь в цій акції, пропонуючи всім братам і сестрам, віруючим чи невіруючим, образок з молитвою.

Заклик Матері Усіх Народів до співпраці «Приступайте із палким запалом до цього Діла Відкуплення і Миру, і побачите Чуда!» (01.04.1951). „Помагайте всіма можливими засобами і дбайте про поширення, кожен у свій спосіб „ (15.06.1952). „Ця акція призначена не тільки для однієї країни, ця акція для всіх народів” (11.10.1953). „Всі вони мають на це право. Я запевняю тебе: світ зміниться” (29.04.1951). „В поширенні мають брати участь монастирі” (20.03.1953). „Ця Молитва має поширюватися в Церквах і за допомогою сучасних засобів” (31.12.1951).

Таким чином вістка про Матір Усіх Народів пошириться по всьому світі, з міста в місто, з країни в країну. „Ця проста Молитва створить єдину спільноту” (17.02.1952).

На даний час ця Молитва перекладена на більш ніж сімдесять мов, і мільйони Образків з Нею вже досягнули багато країн на всіх континентах. За останні роки до Санктуарію в Амстердамі надійшло багато прекрасних свідчень, повідомлень про навернення, оздоровлення хворих і інші чуда, які сталися тому, що люди за допомогою Образка змогли визнати в Діві Марії свою Матір.

IMG_3642В багатьох країнах віруючі дбають про те, щоби „подоружуючий” Образ Матері Усіх Народів відвідував родини, молитовні групи, парафії і монастирі, школи, будинки перестарілих і навіть в’язниці.
З світових засобів масової інформації ми дізнаємося про загрозливі небезпеки для життя, кількість яких щоденно зростає і які з кожним днем все більше лякають нас. Людство в розгубленні і не бачить жодного вирішення, але Божа Матір має його. Як і колись у Фатімі, Вона знову пропонує нам вірний план спасіння, „всесвітню акцію”, до якої, завдяки нашому старанню, мають бути долучені всі народи. Саме до цього закликає нас Матір Усіх Народів, говорячи: „Ця Молитва має поширюватися в Церквах і за допомогою сучасних засобів, …щоби світ був визволений від упадку, катастрофи і війни (31.12.1951). Але ми всі маємо на повну силу та з новим переконанням сприяти цьому. Тому що по цій дорозі, яка називається „МАРІЯ”, „ВЛАДИЧИЦЯ” і „МАТІР, Бог хоче вести всіх людей до правдивого миру. «Вона сама гарантує це: Матір виконає свою обіцянку, і НАСТАНЕ ПРАВДИВИЙ МИР» (31.05.1955).