Матір Усіх Народів

ПРИХІД “МАТЕРІ УСІХ НАРОДІВ” – АПОГЕЙ МАРІЙНОЇ ЕПОХИ

Коли 1830 року в Парижі на вул. Рує дю Бак Пречиста Діва Марія об’явилася як Непорочне Зачаття і подала нам Чудотворний Медалик, відтоді, як сказав папа Пій ХІІ, почалася в історії людства Марійна епоха. Цей період названо так тому, що раніше Мати Божа не об’являлася так часто і в так різних місцях, щоб виявити свою материнську любов, щоб остерігати й напоминати. Тут доречно буде пригадати місця об’явлень Пречистої Діви, що визнані Церквою, такі як: Ла-Салетт, Люрд, Фатіма, Амстердам, Най, Грушів, Меджугорє і багато інших.

За цей період – 185 років, від появ в Парижі, як ніколи раніше, сатана безперервно намагається всіма силами знищити дітей Божих і Церкву. Як прихід Непорочної з Чудотворним Медаликом розпочало Марійну Епоху, так прихід Матері Усіх Народів в Амстердамі означає апогей і завершення цього періоду. Умова – це сповнення бажань, що Богородиця подала в Амстердамі. Тоді будемо впроваджені в новий час, час Святого Духа.

Хоча від часу об’явлень в Амстердамі минуло понад 70 років, вони і сьогодні не втратили своєї актуальності. Сьогодні живемо в часі, коли майже всі аспекти церковного і світового життя знаходяться в фазі безнадійної кризи моральної, економічної, а мир у світі – під великою загрозою. Тому тепер, більше ніж коли-небудь, потребуємо потужної і захисної присутності нашої Небесної Матері.

В недалекому майбутньому кожний з нас без винятку зрозуміє, що мир в родинах і світі залежить від того, чи сповнимо саме тепер те, чого бажає собі Мати Усіх Народів в Амстердамі. Вибір належить до нас !

ЗМІСТ ОБЯВЛЕНЬ “МАТЕРІ УСІХ НАРОДІВ” В АМСТЕРДАМІ

25 березня 1945 р. (гр.-кал.) в свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, Пречиста Діва з’явилася звичайній жінці Іді Падерман в її помешканню в Амстердамі як Мати, Владичиця Усіх Народів,- це було перше з 56-ти появ, що відбулися між 1945 і 1959 рр.
Підчас об’явлень, Марія звертається до всіх народів. Звертається до Папи Римського, єпископів, священиків, чоловіків, жінок, дітей і всіх людей доброї волі.Віруючі, іновірці чи невіруючі, освічені і цілком прості люди – всі мають пізнати Її і полюбити як свою Матір: „Ким би ви не були, можу бути для вас Матір’ю, Матір’ю Усіх Народів” (31.05.1954).
В пророчих видіннях Небесна Мати показувала сучасну ситуацію в Церкві і в світі, остерігає перед відступством від віри, моральним занепадом, катастрофами та війною!

Поступово розкрила план, згідно з яким Бог хоче, за Її посередництвом врятувати світ від загрозливої великої всесвітньої катастрофи і хоче ввести його в новий час, час сповнений новим Духом, – час Миру.
Вона нагадує нам про велику силу Пресвятої Євхаристії, та закликає до навернення й молитви.
Пресвята Богородиця – МАТІР УСІХ НАРОДІВ – закликає до любові і повернення до ХРЕСТА, ДО ХРЕСТА – ДЖЕРЕЛА БЕЗКОНЕЧНОЇ ЛЮБОВІ Й МИЛОСЕРДЯ.

МАТІР УСІХ НАРОДІВ ПРО УКРАЇНУ

“Далі бачу Азію. Бачу, що Матір Божа над однією її частиною –мова йде про Україну – розпростирає обидві руки так, наче Вона захищала б  її. Тоді бачу в Росії, ліворуч у верхній частині, яскраве та сліпуче світло, котре немовби витрискувало з землі. Це страшне видовище. “І не бачиш нічого більше “, – каже Богородиця, –  і я є осліплена тим світлом. Потім бачу висохлу рівнину. Це видовище повне жаху, немовби пройшла над нею смерть.”

ВИЗНАННЯ АМСТЕРДАМСЬКИХ ОБ’ЯВЛЕНЬ

31 травня 1996 р. правлячий єпископ Амстердаму монс. Г. Бомерс, після переговорів з Конгрегацією Науки й Віри, дозволив на офіційне почитання Діви Марії під новим титулом „МАТІР УСІХ НАРОДІВ”.Шість років пізніше, 31травня 2002 р.його наступник, єпископ І.М. Пюнт, відкриваючи Другий Народний День Молитви Матері Усіх Народів в Амстердамі, , відчитав Комунікат (оригінал)► в якому визнав Марійські об’явлення в Амстердамі, в яких: „надприродний характер появ в Амстердамі є очевидним”, що є однозначним з офіційним визнанням появ Матері Усіх Народів ЦЕРКВОЮ.

УРОК ФАТІМИ

Те, наскільки є важливою наша відповідь на прохання Божої Матері в Амстердамі, ми бачимо на сумному прикладі історії появ в Фатімі (Португалія). Там Діва Марія, Цариця Вервиці, в 1917 р., в кінці Першої світової війни, застерігала, що Росія поширить свою атеїстичну ідеологію по всьому світі.
Вона попереджувала також про драму Другої світової війни. Для того, щоби відвернути це все,  вказала нам на конкретні благодатні середники: молитву на Вервиці, Святе Причастя (в наміренні винагородження за гріхи) в першу суботу кожного місяця і віддання себе Її Непорочному Материнському Серцю, але, нажаль, незважаючи на те, що появи були визнанні вищою Церковною Владою, до слів Діви Марії не віднеслися з достатньою серйозністю. І тоді воюючий атеїзм поширився з швидкістю блискавки і десятиліттями тримав під гнітом багато   країн.

Тому до нас прийшла драма міліонів людей яки загинули в наслідок штучного голоду на Україні, мільйонів людей яки загинули на фронтах Другої світової війни, в концентраційних таборах, в містах, які були знищені бомбардуванням.
Глибоко торкає думка, що всі ці страждання і біди, яких не можна описати, можна було б уникнути, якщо би прохання Божої Матері були відразу виконані! Але Діва Марія, як любляча Мати, ніколи не покидає нас. Тому, в 1945 р., в кінці Другої світової війни, Вона знову поспішила нам на допомогу, цього разу в Нідерландах, в Амстердамі.

ДОКАЗИ АВТЕНТИЧНОСТИ ПОЯВ

В Амстердамі Господь дав так численні і вражаючі докази правдивості появ, що подібне щось важко знайти в історії появ Божої Матері. МАТІР УСІХ НАРОДІВ каже про свої послання: “Мої знаки вміщені в Моїх словах.”(посл. 31.05.1957 р.) Це означає, що достовірність послань потверджуються раз по раз через численні послання, що сповняються в часі.

Смерть Папи Пія ХІІ
Бог дав великий доказ автентичності послань через провіщення дня, в якому Папа Пій ХІІ мав бути покликаний до вічності. Тільки Бог, „Господь життя і смерті”, може знати цей час. Чи докази достовірності, що сягають аж до життя Святішого Отця, хіба не підтверджують велике значення послання для Вселенської Церкви.
В ніч з 18 на 19 лютого 1958 року (в попільну середу. рим-кат.) Іда отримує послання, яке стало доказом достовірності для Амстердаму більш ніж всі інші послання. Ось її свідчення: „Сьогодні вночі знову раптово прокинулася, бо хтось мене кликав. Це була точно третя година ночі. Я знову побачила світло, і почула голос Матері Божої, що промовила: Я знову тут. Мир Господа Ісуса Христа нехай буде з тобою. (…) Передам тобі звістку, про яку тобі не можна говорити нікому, ні захристіянові ні духовникові. Коли це збудеться, тоді можеш їм сказати, що про це говорила Богородиця. Ось це повідомлення: Слухай, цей Святіший Отець папа Пій ХІІ, буде прийнятий до Наших на початку жовтня цього року. Матір Усіх Народів – Співвідкупителька, Посередниця і Заступниця – проведе його до Вічної Радості.’ Ця вістка мене налякала, я не сміла в те повірити. Богородиця сказала:‛Не жахайся дитино! Його наступник проголосить догму’ Я подякувала Богоматері, а Вона дуже урочисто сказала: Амінь.”
Цього ж самого ранку в Попільну Середу, візіонерка дзвонить до свого духівника і повідомляє, що Богородиця передала послання, про яке їй не можна з ніким говорити. Отцю Фре прийшла думка попросити Іду перенести все це на папір: „Пообіцяй мені, що напишеш це все негайно і принесеш мені це особисто ще сьогодні, бо інакше це не буде мати вартості. Подумай про це. Можеш опечатати листа, важно щоб я отримав його сьогодні якнайшвидше” Іда є слухняна, записує на друкарці слова Богородиці, примірник копії ховає вдома, оригінал вкладає в конверт, запечатує, і цього самого дня передає о.Фре Він ховає конверт до шухляди свого письмового стола, про якого швидко збуває.
Візіонерка проводить декілька місяців в тихім і повним довір’я очікуванню сповнення пророцтва Марії.B своїм листі єпископу Гаіберс, з 24.11.1958 р.  писала “… Ранком 9 жовтня я сиділа при радіоприймачі і на звістку про смерть Святішого Отця вигукнула: Слава Богу! Знаю. Що це не було гарно з моєї сторони, але він мені це простить, бо ж він знає, що я сказала Богородиці, що він нас не покине і не підведе Її справи.”
Іда негайно йде до свого духівника і просить ознайомитися зі змістом листа в опечатаному конверті. Тому що духівник забув про конверт, вона пригадує йому про те, де він його заховав, і вручає йому копію послання з Попільної Середи, яке вона записала на його прохання. Здивування о. Фре таке велике, що він відразу відправляє оригінал опечатаного листа до Риму, в руки компетентних осіб, як переконливий доказ достовірності послань.

Комуністична революція в Китаї
7 жовтня1945 року Іда має коротке, але чітке бачення Китаю: „Бачу Китай з червоним прапором!” Видіння збулося чотири роки пізніше. Після двох років громадянської війни між комуністами і армією генерала Чанг Кай-шекс, 1 жовтня 1949 року перемагає Мао Цзедун, керівник комуністичної партії, котрий проголошує Китайську Народну Республіку.

Висадка на Місяць
Тоді як 1946 р. Іда побачила висадку на Місяці, без розуміння побаченого, і коли відчула відсутність сили тяжіння, не могла собі уявити подію, яку побачить 23 роки пізніше по телебаченню: першу висадку на Місяць, яка відбулася 20.07.1969 р. В зв’язку з цим 1967 р. сказала: „Потім було так, якби я з Богородицею знаходилася на вершині земної кулі. Я не можу висловитися інакше. Вона привернула мою увагу на щось і я виразно побачила напроти себе Місяць. Потім прилетіло щось , щораз ближче приближаючись сіло на Місяць. Це тому я сказала: Є щось, що зробило висадку на місяць. Я не знала як це пояснити іншим чином. Я була на земній кулі, але не в тому значені, щоб я була там дійсно, лише це було так ніби я висіла в повітрі. Тоді я мала дивне відчуття. Трудно мені пояснити справи такого роду. Це було певного роду природне явище. Те, що я бачила, було певного роду повітряний простір чи щось подібне” Пізніше писала: „Яка імпонуюча була висадка на Місяць, правда? Буквально таке саме як Богородиця дозволила мені побачити 7 лютого 1946 р. Шкода, що я тоді не знала, про що йшлося і що це означало. І це тому я розказала про це тільки такими словами, яких Марія дозволила мені вжити: Є щось, що прибуває на Місяць. Я побачила тоді щось, що дуже швидко осідало на Місяць, білий об’єкт, майже квадратний. Це було вражаюче видовище.

Падіння Берлінської стіни
У 1950 році Іда побачила воз’єднання Німеччини. „Потім Пречиста Діва показує товсту лінію в Німеччині і каже: Європа розділена на дві частини. ” (10.12.1950) Після цього Іда побачила, як Божа Мати одним порухом руки стерла цю лінію.40 років пізніше, 1989 р., ми всі є свідками падіння Берлінської стіни. Три тижні перед тим Президент Східної Німеччини, Гонекер, самовпевнено сказав: „Стіна ця буде стояти понад сто років”.

II Ватиканський Собор
Іншого разу в видінні Іда була перенесена в собор святого Петра. Там вона побачила всіх єпископів світу в білих мітрах, Святішого Отця в тіарі і з великою книгою. Ніхто в світі – а найменше з всіх сама Іда – не міг навіть здогадатися про те, що в цьому вражаючому видінні 11 лютого 1951р. вона побачила II Ватиканський Собор, який відбувся тільки 11 років пізніше.

Об’єднана Європа і США в небезпеці хімічної і бактеріологічної зброї?
Наступний пункт послання з Амстердаму, з 26 грудня 1947 р., торкається загрози для Америки і Європи – великої небезпеки терористичного нападу із застосуванням хімічної або бактеріологічної зброї. Візіонерка Іда Пеердеман говорить: „ … Бачу Америку і Європу пліч-о-пліч. Потім бачу напис: Війна економічна, бойкот, валютні кризи, катастрофи. Пізніше бачу переді мною явища з людьми. Бачу обличчя, великі обличчя покриті наривами, виглядає це як свого роду проказа. Тоді я почула в собі страшливі смертельні хвороби: холера, проказа, все те, що ті люди мусіли переносити. Потім знову все нормально, і бачу навколо себе малі чорні об’єкти. Намагаюся зрозуміти що це є, але не можу. Думаю. Що це дуже делікатний матеріал. Не можу розрізнити очима що то може бути. Нижче бачу тепер чудові білі горизонти, на фоні яких тепер бачу ті малі чорні предмети, але тепер вони збільшені і здається що вони живі. Я не в змозі того добре описати. Питаю Богородиці: Чи це бацили? Вона відповіла з дуже серйозним виразом обличчя: Це пекло. Потім чую, що моє лице і все тіло опухає. Таке враження, що моє обличчя дуже велике, цілком тверде й опухле. Не можу рухатися. Чую Богородицю, що каже: І тепер це видумують, а потім тихіше: Росіянин, але також й інші. Потім Богородиця каже: Народи маєте пересторогу! ”– це послання передане 1947 р. є більш актуальним, ніж коли-небудь!

Перемога хреста
„Потім бачу багато дивних явищ. Під хрестом – свастики; бачу як падають. Далі бачу зірки, вони стрімко падають, серпи, молоти, все падає під Хрест. Бачу червоний колір, він зникає повністю. Богородиця каже: Всі підводять очі. Тепер цього хочуть, але ціною…Було темно на землі, а тепер все заясніло. Тепер бачиш, що все є швидкоплинне і нічого не триває.”

Вервиця
„Здаться мені, що моя рука стала легша. Раптом бачу Богородицю знову з Вервицею. Каже: Моліться невпинно, цілий світ ! Показує Хрест і каже: Весь світ мусить до нього повернути, від найстарших до наймолодших, від найбідніших до найбагатших, але то буде коштувати багато зусиль.”