Кроваві сльози в Апулі в Альберобелло (Італія)

Експертиза ДНК дає надзвичайні результати: Ікони Пресвятої Богородиці та Ісуса кровоточать, і вчені стверджують про шокуючі, незвичайні події.

Час від часу читаємо новини про ікони Пресвятої Богородиці, які плачуть сльозами. Іноді кровавими сльозами, тоді ця новина ще більш вражаюча. Скептики з цього посміхаються, але єпископська влада оцінює ці події, не безпідставно, з особливою обережністю і намагається не давати остаточної опінії. Наука в це не втручається, в практиці хіба на аматорському рівні. І так час проходить, подія втрачає зацікавлення і відходить в забуття. Тільки в дуже рідкісних випадках така подія набирає такої важності, що знаходить запевнення про свою серйозність і надприродний характер. Це сталося, наприклад, в Сиракузі – Мадонна, що плаче сльозами.

Тепер розповімо вам про недавній аналогічний випадок, досі мало відомий, але як виявляється, дійсно вражаючий, тому що перша оцінка подана Наукою високого рівня, і відкриває перспективу для дивовижних незвичайних гіпотез.

Про те, що сталося з двома святими Іконами, що проливають кроваві сльози, з нагоди двох різних подій. Ці дві ікони належать Отцю П’єтро Марія Чіряттi, 59 років. Священик з 1990 року, засновник маленької конгрегації ”Місіонерів Матері Божої де ла Кава”, живе в скромній квартирі в Альберобелло, в Апулії. Отець П’єтро розповідає:

 “Третього травня 2003 р. близько 6 години вечора, я пішов у свою кімнату, щоб прийняти ліки, тоді я побачив, що ікона, з зображенням Мадонни з Дитятком, що висить над моїм клячником, має плями на обличчі. Але тому що маю поганий зір, я торкнувся образу і відчув, що він вологий. Я закликав своїх співбратів і ми разом виявили, що він проливає сльози.”

Подія тривала близько тридцяти хвилин; це було підтверджено багатьма іншими особами, котрих отець Пєтро відразу закликав. Тоді це було також записане на відео. Отець П’єтро зібрав спливаючу кров на хустинку і відправив в лабораторію для дослідження.

Майже рік пізніше, 27 травня 2004 р., таке явище повторилося на іншій Іконі отця П‘єтро. Ця ікона зображавала ОБЛИЧЧЯ ІСУСА, таке, яке бачимо на Туринській Плащаниці. Цього разу, це було більше ніж сльози, це був Кривавий Піт Ісуса, обличчя було вкрите 7 потоками крові, вони спливали з його чола і щоків до підборіддя, виливаючись навіть поза рамки ікони. Охоплений жахом, о. П’єтро закликав решту людей, які знаходилися у будинку; задзвонив по жандармів, до пароха, лікаря – подія ця тривала півтори години і була потверджена п’ятидесятьма особами.

Також і цього разу, о. П’єтро зібрав кров на пробу і відправив в тієї самої лабораторії, в котру раніше відправляв кров, що показалася на обличчі Богородиці. І саме у цій науковій лабораторії виявився незвичайний характер цих несподіваних подій. Важливо уточнити, що лабораторія є однією з найпрестижніших в Європі. Мова йде про Лабораторію Генетики на Університеті в Болонії, вона оснащена найсучаснішим спеціяльним устаткуванням з командою вчених, лікарів, біологів, університетських професорів. Ця лабораторія спеціалізується по всьому, що звязане з ДНК. Вона співпрацює зі спецслужбами і поліцією багатьох країн, а також з іншими подібними лабораторіями в різних країнах. Таким чином, висновок виданий Науковим авторитетом, і рішення, винесене цією лабораторією має незаперечне значення. По завершенню всіх досліджень, науковці з лабораторії відправили о. Пєтро офіційний документ, в якому сказано: “… що тестована кров це кров людини з групою крові АВ, чоловіча, вона ідентична в двох зразках, тобто з кров’ю і сльозами з образу Діви Марії та цією, що з’явилася на Обличчі ІСУСА.” Однак, більше того, подальші висновки, що здаються, абсолютно неймовірні, показують що: “…система генетичних ознак, яка знаходяться в Y-хромосомі, не відповідає будь-якій з конфігурацій, присутніх у світових банках даних, в яких зібрані дані 22000 чоловічих особників що походять із 187 різних груп популяції.” Раніше також читаємо:” Ця кров настільки рідкісна, що слід вважати її за єдину у своєму роді. З поміччю підрахунків, стверджуємо, що, статистична можливість знайденн протягом віків, типології такої самої крові, практично дорівнює нулю: Ймовірність 1 на 200 мільярдів можливих випадків. ”

Що все це означає? В першу чергу отримані дані абсолютно виключають можливість шахрайства, наївности чи обману: ніхто у світі нездатний виробляти кров з аналогічними характеристиками. З іншого боку, дані показують, через те що ми маємо тут справу з унікальною в своєму роді кров‘ю, що вона належала одній Особі, і нікому іншому у всій історії Людства.


Так, отже, це людина, що не мала ні предків, ні потомства. Все ясне й зрозуміле в цьому короткому викладі, описаному в Євангеліях про Ісуса. Людина, з Єдиними в своєму роді рисами .Значущим є також цей факт, що кров зі сліз, яка появилися на Образі Богородиці є ідентичною з кров’ю, яка появилася на обличчі Образу Ісуса. Можна б сказати, що завдяки цим результатам ми вперше отримали наукові дані, які могли б торкатися фізичної Особи ІСУСА: ДНК ІСУСА, Бог Переісточений в Унікальне тіло, котре є і залишиться Унікальним.

Ще за вчасно робити остаточні висновки, але вердикт Науки є, в кожному разі точний, явний і недвозначний. Вчені, що його видали вжили тут мови холодної, математичної, але воднораз дуже чіткої. Без тіні сумніву підтвердили, що мають справу з випадком єдиним в своєму роді.
І це вони, що звикли до наукової точності, із здивуванням доказали надзвичайний характер цих результатів.

У приватному листі до Падре П’єтро, один з тих учених, писав йому: “ці результати могли б розчулити статую” І ще: “перед результатом цих досліджень, що для мене нечувані, я не міг стримати сліз”. Ще один сказав йому:” Це справді людська кров, але дійсно походить з іншого світу”. Духовна влада теж в курсі цих подій, і вже в дорозі і їх оцінки. Не без причини, їх обережність буде дуже велика, але це на добре, що так буде. Однак, наукові результати вже дають зрозуміти що, правдоподібно маємо справу з надприродними знаками особливого значення.

Документ скопійований з сайту, Меджугор’є bolzano.it  Підписаний через Ренцо Allegro 11/13/2004.